Početak Gradske vesti Gradonačelnik Grada Novog Sada održao sastanak sa Boškom Vučurevićem

Gradonačelnik Grada Novog Sada održao sastanak sa Boškom Vučurevićem

95
0

Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić razgovarao je sa predsednikom Privredne komore Vojvodine Boškom Vučurevićem i njegovim saradnicima o dugogodišnjoj saradnji te instirucije i gradske administracije.

„Nakon analize privrednih kretanja u neposrednom okruženju, komentarisali smo ekonomske i privredne trendove i naglasili važnost povezivanja domaćih i stranih privrednih subjekata sa Novim Sadom koji iz godine u godinu opravdava titulu najbrže rastućeg i najperspektivnijeg grada za ulaganje i širenje poslovanja. Naš grad u poslednjoj deceniji beleži rast u svim segmentima privrede, pa se tako možemo pohvaliti rekordnim brojem noćenja turista, dolaskom svetski poznatih fabrika, izuzetno visokom prosečnom zaradom, drastično smanjenom stopom nezaposlenosti, raznovrsnim subvencijama za naše sugrađane i privrednike. Nastavljamo planski i temeljno da ulažemo u kreiranje privlačnog poslovnog ambijenta uz stručne savete naših prijatelja iz Privredne komore Vojvodine i da snažno promovišemo te resurse“, naveo je gradonačelnik na svom Instagram profilu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here