Početak Gradske vesti Održana sednica FSV u Staroj Pazovi

Održana sednica FSV u Staroj Pazovi

105
0

U Sportskom centru Fudbalskog saveza Srbije održana je 1. Redovne sednice Skupštine Fudbalskog saveza Vojvodine gde su se svodili računi za predhodnu godinu.

Tema je bila Verifikacija novoizabranih kandidata, Izveštaji za predhodnu godinu, bilansi uspeha i završni račun za 2022. i obrazovanje odbora o sporovođenju Izbora.

Predsednik FSV Dragan Simović kaže da je zadovoljan funkcionisanjem u svim segmetima rada.

„Savez je finansijski stabilan, saradnja sa FSS je odlična kao i sa Pokrajinskom Vladom“, ističe Simović.

Zadovoljan je zbog najave izgradnje regionalnih kuća fudbala i navodi da bi za region Vojvodine ona trebala da bude u Novom Sadu.

Sednici je prisustvovao i Branislav Nedimović, potpredsednik Fudbalskog Saveza Srbije, koji je najavio značajne projekte Saveza koje će pokušati da realizuju u saradnji sa UEFA-om u narednom periodu.

Sednici su pored brojnih delegata prisustvovali i predsednici Saveza drugih regiona, potpredsenica Sandra Sremčević, direktor mlađih kategorija Nikola Lazetić i fudbalska legenda Vladimir Petrović – Pižon.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here