Početak Gradske vesti Otvara se nova javna garaža „Modena“ u centru Novog Sada

Otvara se nova javna garaža „Modena“ u centru Novog Sada

154
0

U centru Novog Sada danas u 14 časova biće otvorena nova javna podzemna garaža „Modena“. Objekat je u potpunosti završen i spreman za upotrebu, a građani već od danas mogu da ga koriste.

Na fotografijama je prikazan izgled garaže, koja će doprineti rasterećenju saobraćaja i rešavanju problema parkiranja u najužem gradskom jezgru.

Izvor: nsuzivo.rs

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here