Početak Gradske vesti U Novom Sadu uhapšen muškarac zbog sumnje na trgovinu narkoticima

U Novom Sadu uhapšen muškarac zbog sumnje na trgovinu narkoticima

43
0
Policija Srbije
Foto: Mup.gov.rs

Pripadnici policije u Novom Sadu uhapsili su A. B. (23) iz ovog grada, nakon što su tokom pretresa njegovog stana pronašli veću količinu narkotika, digitalne vage i novac za koji se sumnja da potiče od prodaje droge.

Kako je saopšteno iz Policijske uprave Novi Sad, policija je zaplenila oko 210 grama marihuane, 40 grama kokaina, kao i tri digitalne vage.

Osumnjičeni se tereti za krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

Takođe, sumnja se da je prethodno prodao marihuanu dvadesetosmogodišnjem Novosađaninu kod kog je policija pronašla narkotike, zbog čega će protiv njega biti podneta krivična prijava za neovlašćeno držanje opojnih droga.

A. B. je određeno zadržavanje do 48 sati i biće priveden višem javnom tužiocu u Novom Sadu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here